H&J Computers Plus - Plzeň

Představení společnosti

H&J Computers Plus - Plzeň spol. s r.o. byla založena v roce 1997 výhradně jako velkoobchod s výpočetní technikou s působností po celé České republice.

Zajišťovala si sama zahraniční nákup, zejména z Tchajvanu. Na konci 90. let společnost realizovala obrat okolo 100 miliónů Kč za rok. Nástup e-shopů po roce 2000 znamenal pokles obratu a obchod s hardware začal klesat. Tudíž společnost se snažila rozšířit svoji působnost v oblasti služeb IT/IS. Jednalo se o tvorbu webů, návrhy a realizace sítí pro malé a střední firmy. To vše v návaznosti informačního systému na firemní e-shop.

V době pandemie Covid-19 společnost opustila provozovnu v centru Plzně a zboží zasílá zákazníkům skrze přepravní služby přímo ze skladů distributorů IT.

Společnost zastupují

Ing. David Trojáček (1998), ředitel, absolvent VŠE v Praze, fakulty informatiky a statistiky s hlavním oborem řízení podnikové informatiky a vedlejší specializací se zaměřením na retail business.

Již během studia, po dobu 5 let získával zkušenosti s ITSM se zaměřením na release a deployment management v Raiffeisenbank. Ovládá slovem i písmem španělštinu a angličtinu.

Fyzickou kondici si udržuje tenisem, je držitelem trenérské, tenisové licence.

Pracuje v Praze.

Ing. Petr Trojáček (1965), obchodník, absolvent ZČU v Plzni, fakulty elektrotechnické s hlavním oborem automatizované systémy řízení a jejich projektování.

Od 90. let pracuje v oboru IT v oblasti služeb a obchodu.

Ve volném čase je trenérem tenisu.

Pracuje v Plzni.